Počítáte raději úspěchy, než ovečky?

Staňte se součástí dynamické firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.

Brigádník (ž/m) - Účetní oddělení

Náplň práce:

- doskladňování příjmu zboží dle dodacího listu
- účtování korekcí zásob dle žádosti z obchodu (korekce doskladnění, odpisů, přeskladnění)
- hromadné účtování
- ad hoc úkoly v oblasti zboží
- možnost vyvinout se na pozici na hlavní pracovní poměr v controllingu anebo v účetnictví

Požadujeme:

- praxe v oblasti financí výhodou (controlling, účetnictví)
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- praxe v systému SAP a MS Excel výhodou
- spolehlivost, samostatnost a cit pro detail
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu
- nástup možný ihned
- možnost práce brigádně (DPP/DPČ) nebo na pracovní smlouvu - časová náročnost: 20 hodin týdně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 2428/203, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 8. 4. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Zadavatel

Kaufland Česká republika v.o.s.

Kontakt

Veronika Křížová
Bělohorská 203
169 00  Praha
Česká republika