Kde všude se můžete uplatnit

Ve společnosti Kaufland můžete budovat svoji kariéru kromě oblasti Provoz (Prodejny), také v oblastech Logistika (Centrální sklady), Masozávod a Centrála.

Provoz (Prodejny)

Oblast Provoz jsou základem našeho obchodu. V našich prodejnách máme nastavenu řadu systémů pro bezproblémový průběh procesů od příjmu zboží přes vedení skladových zásob až po obsluhu zákazníků a jejich odbavení na pokladně.

Logistika (Centrální sklady)

V oblasti Logistika se vše točí kolem včasného a kompletního zásobování prodejen. Základem je vychystání a přeprava zboží každodenní spotřeby. Silný tým, ty nejmodernější technologie, rozvinutá automatizovaná zařízení a efektivní procesy zajišťují, že u nás zákazníci denně naleznou nabídku prvotřídního zboží.

Masozávod

Z výroby přímo do jednotlivých prodejen: to je pracovní oblast Masozávod v Kauflandu. V našem masozávodu denně zpracováváme maso a vyrábíme produkty z masa pod vlastní značkou K-Purland. Pod tímto označením nabízíme široký sortiment, nejlepší kvalitu a špičkovou čerstvost.

Centrála

Lidé, čísla, paragrafy, procesy: to je pracovní oblast Centrála v Kauflandu. Naše centrála zahrnuje všechny ostatní činnosti nezbytné pro fungování naší společnosti. Jedná se například o oblasti: Správa, Personální oddělení, Právo & Compliance, Nákup, Technický nákup, Zákaznický management / Revize, Správa nemovitostí a Marketing / Reklama a další.

uplatneni-4uplatneni-2uplatneni-1uplatneni-3