Kde jsme doma

Od Severního moře přes Jadran až k Černému moři. Doma jsme na mnoha místech v Evropě. Najdete nás v Německu, České republice, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku – a stále rosteme.

Neustálá expanze a silná pozice na trhu

Už téměř dvě desítky let úspěšně expandujeme ve střední a východní Evropě. Kromě více než 1 230 prodejen provozujeme také masozávody a logistická a distribuční centra. Více než 150 500 zaměstnanců v Evropě tvoří náš silný tým. To je obrovský úspěch, na kterém neustále pracujeme.

Spolupráce napříč Evropou – mezinárodní perspektiva

Kdo hledá mezinárodní pracovní prostředí, je u nás správně, protože naše práce velmi často vyžaduje komunikaci mezi jednotlivými zeměmi. S ohledem na konkrétní pracovní zařazení se nabízí i možnost získat zahraniční zkušenosti v některé z našich evropských poboček.

Kde nás najdete v České republice

V současné době provozujeme v České republice více než 120 prodejen, 2 logistická centra a vlastní masozávod. Centrála společnosti se nachází v Praze, prodejny naleznete po celé České republice, distribuční centra v Modleticích u Prahy a v Olomouci. V Modleticích provozujeme také vlastní masozávod.

Kde jsme doma