Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Technik/čka - Modletice

Vaším úkolem bude:

  • opravy technických systémů a zařízení skladu včetně jejich technické údržby a kontroly
  • spoluúčast při opravách a servisech servisních firem

Očekáváme od Vás:

  • vyučení v oboru (elektro nebo strojní)
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • vyhláška č. 50 - výhodou
  • svářečský průkaz – výhodou
  • zkušenosti s opravami technických zařízení
  • manuální zručnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost
  • časová flexibilita
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatek za noční směnu
  • v rámci věrnostního programu dovolenou až 5 týdnů, 13. mzdu a další atraktivní benefity
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
  • důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • jistotu pracovního místa, partnerské jednání a vzájemný respekt

Místo/region:

Modletice u Prahy

Další informace:

Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobní údaje, prosím uveďte:
"Dávám tímto společnosti Kaufland Česká republika v.o.s. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v personální evidenci a budou sloužit pro vnitřní potřebu naší společnosti, a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Na Vaši žádost osobní údaje zlikvidujeme. Zjistíte-li porušení povinnosti při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v § 21 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Modletice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Kaufland Česká republika v.o.s.

Kontakt

Centrální sklad Modletice, personální oddělení
Modletice 91
251 01  Říčany
Česká republika
Telefon: 800 123 666