Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Prodavač/ka - pokladní, Praha 8 - Kobylisy

Vaším úkolem bude:

  • dle přiděleného úseku manipulace se zbožím
  • doplňování zboží do regálů nebo vitrín
  • odpovědné naskladnění a kontrola správného umístění zboží
  • kontrola lhůt spotřeby
  • ovládání pece a dopékání
  • správné a včasné odbavení zákazníků na pokladnách
  • obsluha zákazníků na pultech
  • zajištění čistoty pracoviště

Očekáváme od Vás:

  • vstřícné a korektní jednání se zákazníky
  • aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • odpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost kratšího úvazku
  • dva dny v týdnu volné
  • motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatek za noční směnu
  • až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
  • 13. mzdu (v rámci věrnostního programu)
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
  • důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

Další informace:

Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobní údaje, prosím uveďte:
"Dávám tímto společnosti Kaufland Česká republika v.o.s. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v personální evidenci a budou sloužit pro vnitřní potřebu naší společnosti, a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Na Vaši žádost osobní údaje zlikvidujeme. Zjistíte-li porušení povinnosti při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v § 21 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Kaufland Česká republika v.o.s.

Kontakt

Prodejna Praha 8 - Kobylisy, personální oddělení
Střelničná 2270/46
180 00  Praha
Česká republika
Telefon: 286 588 800