Jsme úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Nabízíme stabilitu, výzvy a možnosti budovat kariéru.

Vedoucí úseku - Materiálové zabezpečení (Masozávod)

Vaším úkolem bude:

  • zodpovědnost za chod procesů v rámci plánování suroviny a zboží, řízení výrobních zakázek a pomocného materiálu
  • plánování a řízení výroby (tvorba výrobních plánů), včetně analýzy a korektur možných odchylek
  • zodpovědnost za zpracování týdenní prognózy a rozpisů denních plánů spotřeby suroviny pro jednotlivá oddělení, včetně optimalizace spotřeby
  • řízení lidských zdrojů (vedení, motivace, hodnocení, personální vývoj, aj.)
  • zodpovědnost za evidenci pracovní doby zaměstnanců (plán směn a dovolených)
  • vedení telefonních konferencí v německém jazyce
  • zodpovědnost za inventury v rámci oddělení
  • reporting a příprava podkladů pro vedení firmy
  • zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů
  • zabezpečení dodržování právních a vnitřních předpisů

Očekáváme od Vás:

  • VŠ/SŠ vzdělání (potravinářské/ekonomické zaměření)
  • zkušenosti na úrovni středního managementu min. 3 roky
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • víceletou praxi v potravinářském průmyslu
  • zkušenosti z oblasti řízení výroby, logistiky, lidských zdrojů
  • uživatelskou znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • analytické a koncepční myšlení, cílevědomost, schopnost prosadit se, přirozenou autoritu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, týmový duch
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • v rámci věrnostního programu dovolenou až 5 týdnů, 13. mzdu a další atraktivní benefity
  • kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
  • důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • jistotu pracovního místa, partnerské jednání a vzájemný respekt

Místo/region:

Modletice u Prahy

Další informace:

Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobní údaje, prosím uveďte:
"Dávám tímto společnosti Kaufland Česká republika v.o.s. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v personální evidenci a budou sloužit pro vnitřní potřebu naší společnosti, a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Na Vaši žádost osobní údaje zlikvidujeme. Zjistíte-li porušení povinnosti při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v § 21 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Modletice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Kaufland Česká republika v.o.s.

Kontakt

Masozávod, personální oddělení
Modletice 93
251 01  Říčany
Česká republika
Telefon: 323 646 470